Zawroty głowy a przewlekły stres

od tygodnia pojawiły się zawroty głowy pracuję w niemczech przy starszej osobie z demencją jestem już3 iesiące jestem strasznie zmęczona i zrobiłam się nerwowa ciągle muszę uważać na moją podopieczną nie można jej spuszczać z oczu przeżywam ciągły stres a zawroty głowy są coraz częściej i coraz dłużej trwają co robić jak pozbyć się uciążliwych zawrotów.przy zawrotach drętwieją mi nogi nie potrafię tym momencie zrobić kroka mam 56 lat przeszłam menopauzę nie mam nadciśnienia proszę pomóżcie

Witam serdecznie,
Co prawda chroniczny stres i zmęczenie może powodować zawroty głowy, jednak ja radziłabym Pani mimo wszystko skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, by wykluczyć przyczyny somatyczne.
W między czasie proszę jak najwięcej odpoczywać, znaleźć czas na relaks.
Pozdrawiam