Zawroty głowy a przysadka mózgowa

Już Ponad tydzień temu odstawiłam antykoncepcje z przyczyn podejrzenia zakrzepica nóg dolnych ale okazało się że nie mam Zakrzepicy ale lekarze przepisał leki Aspiryne cardio i Cyclo 3 i maść z heparyna i kazał odstawić antykoncepcje. A od paru dni mam słabe uczucie kręcenia się w głowie co to może być? Boję się że coś jest nie tak z przystawka muzgową. W czasie brania tabletek tez tak miałam ale gorzej a teraz lepiej. Możliwe że musi tak być

Milena Lubowicz

Zawroty głowy mogą być związane z wahaniami hormonalnymi spowodowanymi odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych. Ale oczywiście przyczyna może być też inna. Gdyby dolegliwości nie ustąpiły proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam