Zawroty głowy a stres

Witam mam 29 lat i jestem mężczyzna od jakis 2 lat mam zawroty glowy zauwazylem ze te zawroty sa wtedy jak sie stresuje .bylem juz u neurologa ale neurolog stwierdzil ze jesli chodzi o sprawy neurologiczne to jest wszystko wporzadku i skierował mnie do psychiatry a psychiatra przepisal mi lek Axyven ale czuje ze to mi nie pomaga .mam inne objawy jeszcze .szum w prawym uchu i dzwonienie .jakis oczoplons .słaba koncentracja.aha jeszcze drzenie ciala jak by mi bylo zimno czy to jest nerwic

Witam, opisywane przez Pana objawy mogą wskazywać na ich podłoże psychiczne. Przy rozpoznaniu zaburzeń nerwicowych podstawową metodą leczenie jest psychoterapia, dająca m.in. możliwość zrozumienia tego, co Pana ciało chce przez swoja symptomatykę "powiedzieć" oraz dopuszczenia do siebie stojących za nimi emocjami, potrzebami. Zachęcam więc do wejścia "w dialog" z tym, co daje o sobie w tak wyraźny sposób znać, w procesie psychoterapii. Pozdrawiam Danuta Michalczyk