Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy a stres i otyłość

Witam.Mam problem z zawrotami głowy.Występują od ok tygodnia temu.Występują przy gwałtowniejszych ruchach i wydaje mi sie ze wiruje caly dom.Mam 13 lat (ur.2000r.).Niewiem czy powinienem iś ć z tym do lekarza.Ok. 2 lata temu miałem robioną tomografię komputerową i wyszło ok.dodatkowo wspomne , że siedze blisko rutera wi-fi.Czy te zawroty mogą wystąpywać ze stresu lub otyłości bo wogule sie nieruszałem a wczoraj i przedwczoraj poszedłem na rower? P.S zawroty występują czesto gdy kłade się spać.
MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Ponieważ jesteś niepełnoletni przede wszystkim powinieneś porozmawiać z rodzicami i opowiedzieć im o niepokojących Cię objawach. Wspólnie powinniście udać się do lekarza pierwszego kontaktu/pediatry, który zbierze wywiad, zbada Cię oraz zleci badania dodatkowe. Opisane przez Ciebie zawroty głowy mogą mieć bowiem wiele przyczyn, w tym może być to wynik anemii, schorzeń neurologicznych, infekcyjnych i wielu innych. Dlatego też wskazana jest dokładniejsza diagnostyka.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy