Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy a stres i otyłość

Witam.Mam problem z zawrotami głowy.Występują od ok tygodnia temu.Występują przy gwałtowniejszych ruchach i wydaje mi sie ze wiruje caly dom.Mam 13 lat (ur.2000r.).Niewiem czy powinienem iś ć z tym do lekarza.Ok. 2 lata temu miałem robioną tomografię komputerową i wyszło ok.dodatkowo wspomne , że siedze blisko rutera wi-fi.Czy te zawroty mogą wystąpywać ze stresu lub otyłości bo wogule sie nieruszałem a wczoraj i przedwczoraj poszedłem na rower? P.S zawroty występują czesto gdy kłade się spać.
MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Ponieważ jesteś niepełnoletni przede wszystkim powinieneś porozmawiać z rodzicami i opowiedzieć im o niepokojących Cię objawach. Wspólnie powinniście udać się do lekarza pierwszego kontaktu/pediatry, który zbierze wywiad, zbada Cię oraz zleci badania dodatkowe. Opisane przez Ciebie zawroty głowy mogą mieć bowiem wiele przyczyn, w tym może być to wynik anemii, schorzeń neurologicznych, infekcyjnych i wielu innych. Dlatego też wskazana jest dokładniejsza diagnostyka.

0

Namawiam przede wszystkim na zmianę trybu życia, ograniczenie czasu przed komputerem Regularne i zdrowe posiłki i woda Redukcja wagi ciałą Koniecznie zgłoś się do Lekarza

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy