Zawroty głowy a stres i otyłość

Witam.Mam problem z zawrotami głowy.Występują od ok tygodnia temu.Występują przy gwałtowniejszych ruchach i wydaje mi sie ze wiruje caly dom.Mam 13 lat (ur.2000r.).Niewiem czy powinienem iś ć z tym do lekarza.Ok. 2 lata temu miałem robioną tomografię komputerową i wyszło ok.dodatkowo wspomne , że siedze blisko rutera wi-fi.Czy te zawroty mogą wystąpywać ze stresu lub otyłości bo wogule sie nieruszałem a wczoraj i przedwczoraj poszedłem na rower? P.S zawroty występują czesto gdy kłade się spać.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ jesteś niepełnoletni przede wszystkim powinieneś porozmawiać z rodzicami i opowiedzieć im o niepokojących Cię objawach. Wspólnie powinniście udać się do lekarza pierwszego kontaktu/pediatry, który zbierze wywiad, zbada Cię oraz zleci badania dodatkowe. Opisane przez Ciebie zawroty głowy mogą mieć bowiem wiele przyczyn, w tym może być to wynik anemii, schorzeń neurologicznych, infekcyjnych i wielu innych. Dlatego też wskazana jest dokładniejsza diagnostyka.