Zawroty głowy a wynik badania obrazowego

co oznacza ze mam w okolicy wieńca promienistego po stronie lewej hyperintensywne ognisko o śr.5mm i w istocie białej podkorowej półkuli mózgu 4 drobniejsze ogniska o podobnym sygnale??? jak to sie leczy?? mam 29 lat i zawroty głowy oraz silne bóle,

Piotr Pilarski

Są to zmiany najprawdopodobniej powstałe na skutek niedokrwienia. Leczenie jest tylko objawowe.

Pozdrawiam.