Zawroty głowy a wynik badania rezonansem magnetycznym

Witam, 3 miesiące po porodzie ze względu na bardzo silne zawroty głowy trafiłam do szpitala. RM mózgowia wykazał: pojedyncze dwie drobne zmiany hiperintensywne przy rogach przednich komór bocznych... przysadka o uwypuklonym górnym obrysie, wielkości 12x9x15 mm niejednorodna po kontraście... sygnał ze stoku niejednorodny do oceny kośćca w KT.. pozostałe parametry w normie. Niepokoją mnie te przytoczone opisy, co one oznaczają i jak je interpretować. Dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie przysadki mózgowej. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.