Zawroty głowy a wysoka prolaktyna

witam mam zawroty głowy boje sie wyjsc z domu czuje sie okropnie tak jak by ktos ubrał okolary na zdrowe oczy takie przesilenie w oczach czuje ,okolary nosze 1,5 mam wysoką prolaktyne i jestem nerwowa biore afobam i traxsene neurolog przepisal czesto boli oko lewe mam wade oka lewego poważną morfologia ok TSH ok mam dosc tych zawrotów głowy co robic czy to moze byc od oczów? czy isc jeszcze raz do okólisty i przepisze leki??

Witam! Zawroty głowy najczęściej towarzyszą chorobom neurologicznym, kardiologicznym, laryngologicznym i wreszcie okulistycznym. Jak najbardziej mogą byc one spowodowane wadą wzroku, myślę więc że w tej sytuacji warto wybrać się do odpowiedniego specjalisty.