Zawroty głowy a związek z drenażem w uchu

Witam nazywam się Ola.Od jakichś dwóch miesięcy mam takie coś że jak np. wykonam energiczne ruchy w dół potem wstaje kręci mi się w głowie i muszę usiąść akurat stało to się po moim zabiegu ponieważ mam niedosłuch na lewe ucho i w lewym uchu mam tak włożony drenaż nie wychodze z domu nic mi się nie chce nie mam na nic siły.. W wtorek jestem umówiona na wizytę prywatną do neurologa i czy on mi zapiszę jakieś tabletki czy zrobi mi Tomograf głowy bo bardzo bym chciała normalnie funkcjonować.

W przypadku zawrotów głowy znacznie lepiej jest wykonać badanie MRI z oceną kątów mostowo-móżdżkowych. Badanie TK niewiele pokazuje ze struktur odpowiedzialnych za generowanie zawrotów głowy.