Zawroty głowy, bladość skóry a nadczynność tarczycy

witam ,,mam 32 lata i mam problem tego typu,,, od czasu do czasu mam czeste zawroty głowy trwają kilka godz lub chwile mrowienie rąk bladosc skóry odczuwane nerwy oraz dyskomfort wewnetrzny mam nadczynnosc tarczycy 0,212 stały poziom tsh nie biore zadnych leków na tarczyce ,,, biore tabletki przeciw zakrzepicy 4 tabletki acenokumarol po przebytej zakrzepicy oraz escitalopram activis na nerwy co mógł bym zrobic by zaprzestać temu negatywnemu działaniu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Na poczatek sugeruję wyrównać hormony tarczycy, w tym celu udać się do endokrynologa, jest to konieczne gdyż może wpływać na Pana złe samopoczucie.