Zawroty głowy, ból brzucha i żołądka oraz uczucie pulsowania w klatce piersiowej

Witam, od tego lata zaczęły mi się również zawroty głowy i do tego stopnia że bałam się wstawać z łóżka, generalnie ratowałam się kroplami uspokajającymi i magnezem. Zdziwił mnie wczoraj dziwny ból. Siedziałam na fotelu i czułam jakby mi w brzuchu się trzęsło, ból rozchodził się od brzucha koło trzustki wątroby i w klatce piersiowej, jakby mi coś pulsowało, boli mnie nadal żołądek i brzuch i nie wiem co to może być. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Witam
myśle że kolejność powinna być taka: najpierw lekarz rodzinny, potem badania, potem inni potrzebni specjaliści a jak lekarz stwierdzi że to objawy wymagające skonsultowania z psychoteraputą to warto udać się do psychoterapeuty.
pozdrawiam