Zawroty głowy, ból pod żebrami, przyspieszone bicie serca

Witam Mam 25 lat ,gdzieś od 6 miesięcy cierpię na straszne zawroty głowy ból pod żebrami przyśpieszone bicie serca i straszne bulgotanie w brzuchu ,jestem przerażony wizyty u lekarza nic nie dają badania typu krew ,mocz w normie nie wiem co mi jest proszę bardzo o pomoc !

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.