Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy, ból uszu i zaburzenia równowagi

Witam. Od ok.3 lat mam potworne zawroty głowy,najgorzej jest gdy na polu jest chłodno i wieje zimny wiatr,wówczas zaczynają strasznie boleć uszy,do tego zawroty i ścisk głowy,zaburzenia równowagi,(idę chwiejnym krokiem) zaburzenia widzenia i często nadwrażliwość na światło słoneczne i sztuczne. Proszę o radę co może być przyczyną. Dziękuję. Pozdrawiam Jola
ponad rok temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, Opisywane dolegliwości mogą świadczyć o zaburzeniach błędnika, narządu odpowiadającego za poczucie równowagi. Powinna się Pani zwrócić z problemem do laryngologa, który na podstawie badania klinicznego i badań dodatkowych będzie w stanie dokładnie zidentyfikować przyczynę i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy