Zawroty głowy, bóle głowy i nudności

witam od tygodnia mam dziwne zawroty głowy a nawet dziwny ból glowy do tego nudnosci i dziwne uczucie ze ciagle chce mi sie jesc juz dwa razy zemdlalam i straciłam na chwile swiadomosc. to nie ciaza bo robilam test. dodam ze jestem za granica i nie wiem co robic.

Witam, dwa omdlenia i utrata świadomości w przeciągu tygodnia brzmi niepokojąco. Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza w celu przeprowadzenia procesu diagnostycznego. Danuta Michalczyk