Zawroty głowy, bóle, mdłości i drżenie kończyn a nerwica

Witam od jakiegos czasu mam zawroty glowy bole glowy mdlosci od wczoraj jakby drzenie nog i rak ale sie nie trzesa mialem robione angio tk glowy i wyszlo wszystko ok a ja nadal mam wrazenie ze badanie zostalo zle opisane i cos pominiete mam lęki przy kazdym zakreceniu sie w glowie i tym drzeniu ze to jakis guz mozgu. mialem wczesniej taki sam problem z sercem okazalo sie ze to nerwica czy w tym przypadku moze byc tak samo? co chwila sprawdzam czy wszystko z oczami jest ok czy to mozebyc nerwica?

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry.
Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.