Zawroty głowy, bóle stawów, dreszcze, miejscowe bóle głowy, zmęczenie i depresja

WYNIK BADANIA NK CD3-/CD57 WYNIK WYSZEDŁ 98.....czuję się fatalnie ciągłe zawroty głowy stawów dreszcze miejscowe bóle głowy szyi kręgosłupa nadnerczy ogólna depresja i zmęczenie proszę o jakąś rade rezonans glowy OK dopler OK morfologia OK wBlott mam bolerioze i NK CD3-/cd57 wynik 98

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wyniki powinien zinterpretować lekarz, który kieruje Pana leczeniem.

Dzień Dobry Panu,

Opisał Pan objawy, bardzo utrudniające codzienne życie i radość - rozumiem Pana, tak jak mogę zrozumieć...

Z mojej strony zachęcam Pana do kontaktu z psychologiem, żeby mógł Pan opowiedzieć o swoim cierpieniu (może online).

Pomocna dla Pana byłaby relacja z bliską i życzliwą Panu osobą, która byłaby obecna, cierpliwa i otwarta na wysłuchanie Pana.

Życzę Panu powrotu do dobrego tylko samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej