Zawroty głowy, bóle stawów, dreszcze, miejscowe bóle głowy, zmęczenie i depresja
WYNIK BADANIA NK CD3-/CD57 WYNIK WYSZEDŁ 98.....czuję się fatalnie ciągłe zawroty głowy stawów dreszcze miejscowe bóle głowy szyi kręgosłupa nadnerczy ogólna depresja i zmęczenie proszę o jakąś rade rezonans glowy OK dopler OK morfologia OK wBlott mam bolerioze i NK CD3-/cd57 wynik 98

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Wyniki powinien zinterpretować lekarz, który kieruje Pana leczeniem.
Dzień Dobry Panu,
Opisał Pan objawy, bardzo utrudniające codzienne życie i radość - rozumiem Pana, tak jak mogę zrozumieć...
Z mojej strony zachęcam Pana do kontaktu z psychologiem, żeby mógł Pan opowiedzieć o swoim cierpieniu (może online).
Pomocna dla Pana byłaby relacja z bliską i życzliwą Panu osobą, która byłaby obecna, cierpliwa i otwarta na wysłuchanie Pana.
Życzę Panu powrotu do dobrego tylko samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej