Zawroty głowy, bóle szyi, kręgosłupa

WITAM SERDECZNIE MIESZKAM ZA GRANICA I od roku borykam sie z prob. typu zawroty glowy bol szyji kregoslupa a w chwili obecnej zamazane widzenie mroczki w lewym oku bol kolan ,ud i plecow bol w klatce piersiowej w list. zeszlego roku mialam badanie mriglowy jest ok nie moge gleboko oddychac teraz biore diapezam a byly tez naproxen i wczesnie nortriptyline amitryptyline mam mrowienia skory szczypanie i ciezkosc w kolanach i rekach czy to ms

"od roku zawroty glowy bol szyji kregoslupa a w chwili obecnej zamazane widzenie mroczki w lewym oku bol kolan ,ud i plecow; bol w klatce piersiowej " jak FIBROMYALGIA

w list. zeszlego roku mialam badanie MRI glowy w normie
RELANIUM= diapezam, tylko czasem, bo uzależnia, benzodiazepina!
Doraźnie czasem naproxen
Profilaktycznie wczesniej nortriptyline amitryptyline , mogło być bardzo pomocne !