Zawroty głowy, bolesność oczu a ciąża

Witam, mam nietypowy problem. Są to dziwne zawroty głowy, uczucie przechodzenia prądu przez głowę podczas poruszania gałkami ocznymi. We wrześniu br pojechałam do szpitala ponieważ przez 3 dni miałam zawroty głowy. Dostałam Vestibo 24mg,po 2 dniach mięły. Po miesiącu znów to samo(mimo zażywania leków) ale tylko 1dzień. Za kolejny miesiąc to samo. Teraz odstawiłam Vestibo i Venlafaxine(którą brałam od września)ponieważ jestem w pierwszych tyg ciąży.Prądy mam już od tygodnia. Co to jest?Pomocy!

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania laryngologicznego i neurologicznego oraz najpewniej wykonania badań dodatkowych nie potrafię udzielić odpowiedzi na Pani pytanie. Sugeruję kontakt z laryngologiem lub ortopedą.