Zawroty głowy, brak apetytu i mdłości u 15-latka

Dzien dobry ,mam 15 lat i od 1klasy gimnazjum az do 3 kl. Kreci mi sie w glowie , jest mi slabo i po raz drugi mialam ochote z wymiotowac i brak apetytu pierwszy raz i nie wiem co mam robic ?
15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Brak apetytu i nudności mogą wynikać z błędu dietetycznego, zatrucia pokarmowego lub infekcji wirusowej. Mogą towarzyszyć im również zawroty głowy. Izolowane zawroty głowy pojawiające się bez dolegliwości dyspeptycznych wymagają jednak diagnostyki. Mogą być bowiem spowodowane spadkami ciśnienia, zaburzeniami rytmu serca czy zaburzeniami w obrębie ucha wewnętrznego. Sądzę że najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza rodzinnego, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.