Zawroty głowy, brak równowagi i światłowstręt

23 lata od 1,5 roku codzienne zawroty głowy i brak równowagi światłowstręt bóle głowy. badania mri głowy doppler tętnic szyjnych w porządku rtg kręgosł szyjnego niewielka spłycona lordoza byłam na rehabilitacji i pani dr uznała że to nie od tego byłam badana przez okulistę neurologa gineko endokry i wszystko ok, jedyne co to obniżona pobudliwość prawego błędnika 16% ale pani dr powiedziała że na granicy i się nie leczy takiego po tab przeciwzapalnych błędnik się wyrównał ale po miesiącu to samo

Magdalena StusiĹska

Czy wykonywano u Pani badania w kierunku boreliozy? Czy kiedykolwiek została Pani ugryziona przez kleszcza? Nie pisze Pani niestety, jak jest z Pani ciśnieniem- być może zbyt mało Pani pije i jest za niskie? Być może warto poszukać przyczyny razem z lekarzem internistą.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę. Może warto wykonać badanie płynu mózgowo rdzeniowego.
Pozdrawiam