Zawroty głowy, częste omdlenia i nadmierna potliwość

Witam, od jakis 4 lat mam duzy problem i potrzebuje porady a więc najczęsciej w porze letniej mam zawroty głowy, częste omdlenia, zalewa mnie pot, szybko i często się denerwuje, drętwieją mi ręce . Nie wiem co mam robic i co o tym myslec. Czy to objawy jakiejs choroby czy moze brak czegos w organizmie?

DO PEŁNEJ KONSULTACJI NEUROLOGICZNEJ
Może omdlenie, zaburzenia elektrolitowe, hormonalne, stresowe,
.. trudno oceniać bez pacjenta,
Konieczna dalsza diagnostyka, ocena stanu ogólnego, trybu życia, wyników badań
pozdrawiam