Zawroty głowy, drętwienie rąk i bóle mięśniowe

Witam Od pół roku chodzie po lekarzach i nadal nie widzę poprawy. Mam zawroty głowy drętwienie rąk i bóle mięśniowe, do tego dochodzą bóle karku oraz nadwrażliwość na światło i dźwięki. Była u laryngologa okulisty nic nie wykazali, gastroskopia wykazałam polipy ale brałam antybiotyk. neurolog stwierdził że to depresja i przepisał mi leki ale obiawy nie znikają, Już nie wiem co mama robić i do kogo się udać jakie badania wykonać?

Dzień dobry,

w sprawie tego czy cierpi Pani na depresję i jakiego typu leki ewentualnie zastosować zdecydowanie lepiej udać się do specjalisty, czyli do lekarza psychiatry. Nawet jeśli zostanie u Pani ona zdiagnozowana, to same leki jej nie wyleczą, ponieważ działają tylko objawowo. Trwała zmiana może nastąpić tylko po podjęciu psychoterapii.

www.zajaczkowski-psychoterapia.pl
Adam Zajączkowski

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza