Zawroty głowy, drętwienie ręki i osłabienie

Witam.3 miesiace temu mialam zawroty glowy i osłabienie.teraz mam ucisk w czubku głowy oraz z lewej strony.ciagle mysli sprawily ze zaczeła dretwiec mi tez lewa reka,badz gorace uszy(lewe)trzesłam sie z nerów.(obawy)kiedy poszłam do pracy objawy sie zmniejszyły oraz zaczlam brac witaminy. bylam u neurologa stwierdzi ze na 90% jest wszystko ok. ale w razie czego mam skierowanie na RM.czasami boli mnie tez kark i musze go chwile pomasowac.(wypadanie włosow)to było na tle nerwowym?bo czasami wraca

Witam! Opisane dolegliwości mogą nasilać się pod wpływem nadmiaru stresu. Jeśli jednak mają tendencję do nawracania warto zasięgnąć ponownej opinii neurologa i wykonać badania obrazowe.