Zawroty głowy, drżenia kończyn u 33-letniej kobiety

Witam mam 33 lata od 4-5 dni czuję się dziwnie, a mianowicie mam delikatne zawroty głowy, a właściwie takie uczucie pływania, pchania. Zdarzają się w nieoczekiwanym momencie, głównie jak idąc opuszczę głowę w dół Jak stąpam czuję w głowie drżenie. W nogach też mam uczucie lekkiego drżenia tak jakbym nie miała siły w mięśniach. Po chwili objawy ustępują i np. do końca dnia nie występują. czasami dochodzi jeszcze ból głowy tzn. czoła i tak jakby bolała mnie żuchwa a nawet cała twarz.

Witam. Opisane objawy są zdecydowanie niepokojące - szczególnie u tak młodej osoby. Mogą bowiem wiązać się ze zmianami zwyrodnieniowymi w kręgosłupie, chorobami demielinizującymi lub innymi schorzeniami układu nerwowego. Konieczna jest dokładna ocena neurologiczna.