Zawroty głowy, gorsze widzenie i przyspieszone tętno

witam.od jakiegoś czasu mam silne zawroty głowy,uczucie ucisku i bóle,gorsze widzenie i przyspieszone tętno.byłam u neurologa,który podejrzewa nerwicę.czasami nie śpię w nocy,jestem silnie pobudzona i drży mi całe ciało.niepokoi mnie ten stan i nie umiem sobie z tym poradzić,raz jest dobrze a innym razem po prostu katastrofa.nie biorę żadnych leków na złagodzenie tego stanu.najgorsze są te zawroty głowy,to jakby na chwilę ''film mi się urwał'',jest to bardzo uciążliwe

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lekarz neurolog podejrzewa psychogenne podłoże dolegliwości to powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty psychiatry. Do poradni leczenia zdrowia psychicznego w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.