Zawroty głowy i ból ucha a zapalenie stawu skroniowo-żuchwowego

MMA LEKKIE ZAWROTY GLOWY BOL UHA TWARZ LEKKO MI POLECILA JAK BY LEKKO WYKRZYWIONA BYLA I LEKKI BOL SKRONI UHO MAM ZDROWE CZY PRZY ZAPELNIU STAWU MOGA BYC TAKIE OBJAWY MMA ZDJECIE ZE SATWU BARDZO ZNISZCZONY JEST MIALM BADANIE NERWU TROJDZIELNEGO OK

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na porażenie nerwu twarzowego w przebiegu infekcji ucha. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących dolegliwości. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty neurologa.