Zawroty głowy i bóle głowy przy poruszaniu się

mam zawroty glowy jak na statku przy kazdym ruchu głowy a nawet kiedy leze dretwy jezyk i podniebienie bol miesni karku szum w uszach i bol glowy ,obecnie jestem w szpitalu po duzych dawkach sterydow ze wzgledu na podejrzenie rwy barkowej dostaje leki uspokajajace twierdzac ze to nerwica.Tylko ze te dretwienie i zawroty zaczely sie w trakcie leczenia sterydami. czy to napewno nerwica bo wczesniej mialem podobne napady ale nie takie ostre iod pieciu lat przyjmuje asentre,

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza