Zawroty głowy i bóle w klatce piersiowej oraz mdłości

Dzień dobry od dłuższego czasu (kilku miesięcy) mam zawroty głowy, często też boli mnie głowa w jednym miejscu bardzo mocno ale po kilku min ból ustępuje ale pojawia się dość często .Do tego mam bóle w klatce piersiowej i szybkie bicie serca ostatnio biegłam przez ok 5min po tym czasie musiałam się zaczymać bo zaczeło mnie boleć w klatce piersiowej i szybko serce biło. Ostatnio doszły mi do tego mdłości często jestem zmęczona ,osłabiona nie mam siły na nic. proszę o pomoc ,co to może być?

Dzień dobry,

Przyczyn Pani dolegliwości może być wiele. Z uwagi na Pani wiek i zgłaszane dolegliwości powinna zgłosić się Pani do lekarza, który dokładnie Panią zbada, zbierze wywiad i zleci dodatkowe badania. Nie jest możliwe postawienie prawidłowej diagnozy przez internet, a wizyty nie powinna Pani odwlekać. Czym wcześniej będzie postawione właściwe rozpoznanie, tym szybciej poczuje się Pani lepiej.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz