Zawroty głowy i chwilowe utraty słuchu a stan po wypadku samochodowym

3.5 roku temu miałam wypadek samochodowy (uszkodzona śledziona- pęknięcie i zmiażdżenie części bezoperacyjne). Od tego czasu mam zawroty głowy przy zmianie pozycji na leżacą lub gdy leżę i przewracam się z boku na bok. Trwają ok tygodnia i samoistnie ustępują, nawracają po ok 1/2 miesiącach. Ponadto doświadczam jakby głuchoty na lewe ucho niezależnej od zawrotów. Czuje się jakbym nagle nie słyszała a po kilku sek puszcza. Podczas rozm przez telefon czuję drgania lewego bebenka. Co to może być ?

Jeśli jest Pani zainteresowana to służę pomocą