Zawroty głowy i drętwienie kończyn u 18-latki

Witam, mam na imię Ania i mam 18 lat. Przez ostatnich parę miesięcy więcej śpię np. w południe, czuję się zmęczona i ospała a parę dni temu zaczęły mi drętwieć palce u rąk. (czasowo) Ponad to uważam, że więcej pije, mam zawroty głowy. Czy mogę być na coś chora??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz badanie obrazowe kręgosłupa.