Zawroty głowy i kłujące bóle a nerwica

Cxy zawroty glowy i bole klujace przeszywajace kilkusekundowe,glowy moga byc od nerwicy?lekarz ogolny i neurolog stwierdzili nerwice,a ja ciagle watpie czy czegosc nie przeoczyli.tk glowy mam dopiero na maj..a ja ciagle boje sie ze dostane udaru(cisnieniemam. 100/60.albo mam tetniaka alvi guza..badania podstawowe morfol.cholesterol,jonogram,glukoza,tsh,t3i4,ekg wszystkoprawidlowe. Czy neurolog jest w stanie po badaniu stwierdzic nerwice?cxy zauwazylby cos niepokojacego?biore propranolol 15mg/24h

Witam,

Jeżeli lekarz rodzinny i neurolog diagnozują u Pani nerwicę, kolejnym specjalistą którego warto odwiedzić jest psychiatra, a już na pewno psychoterapeuta.
Ciągłe wątpliwości dotyczące swojego stanu zdrowia, które nie słabną pomimo prawidłowych wyników badań są jednym z objawów zaburzeń nerwicowych.
Tzw. popularnie "nerwice" z powodzeniem leczy się psychoterapią.

Pozdrawiam