Zawroty głowy i lęki przy Hashimoto

Witam.Choruje na Hashimoto ,Euthyrox 150, biegam i zdarzylo sie drugi raz takie dziwne uczucie jakby zawrotu glowy uczucie lęku,przestaje biec i jest ok, po powrocie z biegania 4km cisnienie 94/74 ,2 razy mierzone,zaczelo mnie delikatnie trzasc co ja nazywam"telepaniem".8 lat temu Holter ,wysilkowe ok,2 tyg temu ekg w porzadku,Po godz cisnienie 107/65 dzisiaj rano 110/67 po tej trzesiawce bola miesnie od napinania.czy moze za niski cukier .Czy to nerwica czy co bo chce biegac ale sie boje.

Dzień Dobry,
Proszę to konsultować z lekarzem prowadzącym, Pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam!
Odwiedź specjalistę endokrynologa oraz terapeutę- psychologa. U pierwszego upewnij się czy są przeciwwskazania do biegania a u drugiego umów się na przerobienie twojego lęku. Pozdrawiam