Zawroty głowy i nudności od kilku miesięcy

Witam, od kilku miesięcy miewam zawroty głowy, nudności. Na samą myśl o kręceniu się wkoło jest nie niedobrze. Ostatnio przez chwilę ćwiczyłam na orbitreku (siłownia na dworzu). Gdy zeszłam bardzo mocno zakręciło mi się w głowie. Od 1,5 roku mam też bóle głowy w potylicy oraz trochę niżej w kręgosłupie szyjnym. Najgorzej jest rano. Z TK zatok wyszło, że mam zmiany w zatokach klinowych. Mam też od jakiegoś czasu zaburzenia widzenia. Nie mogę patrzeć na paski czarno-białe bo jest mi niedobrze.

W przypadku wystąpienia zawrotów i bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce podstawowe znaczenie ma dokładna charakterystyka dolegliwości, charakter, czas trwania itd...
Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych. Czasami niezbędna jest diagnostyka neuroobrazowa (TK, MRI).