Zawroty głowy i nudności. przyjmowanie leku bisocard

Witam. Od kilku dni mam problem z zawrotami głowy. Zaczęło się od nudności, uczucia że za chwilę zwymiotuję, osłabienia oraz szybszego pulsu około 120. Nie jestem w ciąży. Nudności przeszły po jednym dniu oraz puls wrócił do normy lecz zawroty pozostały. Zawrotom towarzyszy uczucie gorąca, potliwosc, osłabienie siły kończyn, ból w okolicy karku, osłabienie. Czuje jak za chwilę miałabywm zemdleć. Gdy podczas tych epizodów mierze ciśnienie i puls jest w normie. Mam 25 lat, jestem kobietą. Cierpię na dwuplatkowosc zastawki aortalnej oraz jej niewielka niedomykalnosc. Zazywam bisocard 1,25 z powodu szybszej akcji serca. Czym to może być spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.