Zawroty głowy i opuchlizna nogi a możliwe przyczyny

Witam Mam 36 lat ,w tym roku na dzień przed wyjazdem wakacyjnym w góry opuchła mi lewa noga ,odczuwalny był też ból przy dotyku, zrobiłam badanie doplera ,w którym nic nie wyszło. Podczas wyjazdu w Zakopanym trafiłam do szpitala z powodu zawrotów głowy ,wymiotów .Nie dostałam tam żadnej informacji z jakiego powodu tak mogłam się poczuć całkowicie nagle .W ciągu 20 minut od pojawienia się zawrotów byłam prawie nieprzytomna .Teraz zastanawiam się jakiego rodzaju badania mogła bym wykonać.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę nie wykonywać badań na oślep tylko udać się do lekarza który po zebraniu informacji dotyczcych dolegliwości i przede wszystkim po zbadaniu Pani określi ewentualnie jakie badania powinna Pani wykonać.