Zawroty głowy i osłabienie po ugryzieniu przez kleszcza

Mam 70 lat. W czerwcu 2011 r ugryzł mnie kleszcz, którego zauważyłam po dwóch dniach i wyjęłam. Po następnych dwóch tygodniach źle się poczułam - zawroty głowy, osłabienie. Lekarz zapisał antybiotyk D. przez 19 dni. Zrobiłam testy na boreliozę dnia 2.08.2011, IgG 5,o oraz IgM 2,0 Następny test 03.10.2011r., wynik identyczny j.w. Obecnie bolą mnie stawy, a szczególnie prawe biodro, kark oraz mam mrowienia karku, jak i nóg. Cała jestem osłabiona i nie mam ochotę nic robić. Coś ze mną jest nie tak. W związku z powyższym mam pytanie, czy powtórzyć test na boreliozę? Jeżeli tak, to jaki?

Witam!
Niestety nie dołączyła Pani wartości referencyjnych laboratorium dla testu ELISA, normy mogą różnić się nieznacznie w danym laboratorium. Jakkolwiek wynik testu ELISA wydaje się być negatywny, przy obecności objawów typowych dla boreliozy. Ujemny wynik testu ELISA nie pozwala to wykluczyć całkowicie boreliozy jako przyczyny dolegliwości. W takich sytuacjach wskazane jest wykonanie testu Western Blot w kierunku boreliozy. Wynik należy skonsultować z lekarzem chorób zakaźnych, gdyż Ci specjaliści zajmują się leczeniem boreliozy. Pozdrawiam serdecznie!