Zawroty głowy i osłabienie siły mięśniowej

Witam. Od pon pracuję jako salowa na oddziale gastrycznym. We wtorek pod koniec pracy w pewnym momencie zakręciło mi się w głowie tak silnie, że gdybym nie miała blisko krzesła to bym upadla. poczułam też, że moje nogi odmawiaja mi posłuszenstwa, dostałam nagły atak paniki, poczułam tak zwana kluche w gardle. badania nic nie wykazały. od tego czasu mam poczucie splątania, jakbym chodziła w wodzie.Nigdy wczesniej tak sie nie czułam ani nigdy nie miałam zawrotów. Czy powinnam się tym nadal martwic

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza