Zawroty głowy i piszczenie w uszach

Witam Mam problem męczą mnie zawroty głowy piszczenie w uszach robiła zdjęcie RTG kręgosłupa szyjnego i wyszło mi cytuje "osteofity na przednich powierzchniach trzonów oraz w stawach unkowertebralnych. wyprostne ustawienie kręgosłupa. Moje pytanie czy może to być powód a jeśli nie to jakie badania powinnam wykonać

W tym wieku kręgosłup nie daje takich objawów. Zresztą zdjęcie kręgosłupa to ma sens dopiero jak Cię przejedzie traktor po szyi. Zrób jak chcesz Rezonans Magnetyczny kręgosłupa szyjnego. Pracujesz w hałasie może?