Zawroty głowy i problemy z uchem

Dzień dobry mam 64 lata, od jakiegoś czasu- zawroty głowy, mdłości, zaczęłam leczenie ucha (niedosłuch, szumy)- czekam na rezonans głowy, czy powodem może być ucho wewnętrzne? Najgorsze jest to, że w czasie , gdy jest słabo i zawroty głowy- nie mogę sama chodzić i jestem mocno osłabiona kilka godzin, serce jest zdrowe

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Nie można jednak wykluczyć także innych możliwości, w tym infekcji lub zaburzeń mikro i makroelementów. Wskazana konsultacja z lekarzem.