Zawroty głowy i stan po wypadku komunikacyjnym

Witam mam 21 lat, rok temu miałam wypadek samochodowy , w tym uraz głowy. Po szczegółowych badaniach wszystko było ok. Jakieś 3 tyg temu, uderzyłam głową w ścianę (tyłem głowy) od tamtego czasu mam zawroty głowy kiedy kładę się szczególnie przekręcając się w prawo. Od 2 dni mam bóle głowy i prawego oka dodatkowo mam wrażenie ze oko jest lekko spuchnięte... Co może się dziać?>

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie lekarz określi dalsze postępowanie. Sądzę że może być konieczna konsultacja neurologa.