Zawroty głowy i szumy uszne

Witam mam 22 lata i od ponad dwóch lat mam problemy z zawrotami głowy najczęściej są one w pozycji leżącej na lewej stronie Zanim jednak je dostane czuje takie szarpnięcie w głowie i dopiero zaczyna się cała frajda. Miałam rezonans prześwietlenie karku krew w normie wszystko bez odchyleń nawet badanie błędnika , przy tym że ciągle jest mi słabo nie mogę zbytni ruszać głową leci mi ciągle woda z nosa i mam szum w uszach . Bele wdzięczna za pomoc.

Zawroty mają raczej charakter błędnikowy, mimo prawidłowego wyniku badania.
Wymaga Pani badania neurologicznego i laryngologicznego oraz włączenia leków.