Zawroty głowy i szumy w uszach od kilku miesięcy

Witam. Mam 21 lat. Od sierpnia miewam zawroty głowy, czasem nawet leżąc w łóżku. Robi mi się słabo, muszę usiąść, szumi mi w uszach. Zawroty wracają co kilka tygodni, powtarzając się przez kilka dni. Miałam badany poziom żelaza, glukozy, TSH, kreatyninę, transaminazy i badanie moczu, wszystko w normie. Nie biorę żadnych leków, jedyne tabletki antykoncepcyjne. Z czym to może być związane? Proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u laryngologa, może to problem z błędnikiem.
Pozdrawiam