Zawroty głowy i uczucie osłabienia podczas ciepłej temperatury

Jestem kobietą w wieku 50 lat. Mam zawroty głowy, gdy jest mi gorąco to robi mi się słabo. Nie poce się. Piję bardzo mało płynów, za to dwie kawy dziennie musze wypić.

Aleksander Ropielewski

Pani opis jest zbyt mało dokładny a ja nie mając możliwości badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić Pani porady.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski