Zawroty głowy i uderzenia gorąca a tarczyca

czy objawy takie jak (od ponad roku) kręcenie w głowie, pocenie się, uderzenia gorąca, brak równowagi, bóle brzucha, niski poziom wapnia, bóle głowy, sztywność mięśni mogą być spowodowane stężeniem hormonu tarczycy

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy mogą być związane z wahaniami poziomu hormonów tarczycy. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można jednak ustalić przyczyny Pani dolegliwości. Zalecam konsultację lekarską. Pozdrawiam.