Zawroty głowy i utrata równowagi w pomieszczeniach ze zmniejszoną ilością tlenu

Witam. Mam zawroty głowy i utraty równowagi w pomieszczeniach ze zmniejszoną ilością tlenu. Neurolog, laryngolok oraz prześwietlenie odcinka szyjnego nic nie wykazały. Brak poprawy po tabletkach na dotlenienie mózgu. Proszę o pomoc bo jestem już bezspilna. Wczoraj nie umiałam ustać na nogach, miałam je jak z waty. wszystko zaczeło się po wejściu na halę na której odbywał się koncert. Podczas powrotu cały czas trzymałam się kurczowo osoby.co chwilka łapiąc jakby mocniej, jakobym pusciła.

Lek. Paweł Baljon

Witam. Opisane objawy mogą mieć tło psychogenne - myślę że warto udać się do psychiatry lub psychologa który przeprowadzi bezpośrednią ocenę. Należy również wykluczyć kardiologiczne przyczyny omdleń.