Zawroty głowy i wyniki różnych badań

Ciągłe zawroty głowy! od ponad 3 lat walcze z zawrotami głowy. po urodzeniu drugiego dziecka pojawiły się w pół roku. pierwsze co to że jestem przesilona i przemęczona. wypoczynek nie pomogł, może depresja leki wyciszyły męczące zawroty głowy.ale w między czasie szukałam przyczyny mojego problemu. badanie na pasorzyty niczego nie wykazało, lamblie nic,pasożyty zero, USG Doppler nic, TSH 1,02 (0,30-3,60) prześwietlenie kregów szyjnych: L/S 2 proj. - nieznaczna skolizoa z rotacją, wyrównanie lordo

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie zamieściła Pani pełnego wyniku RTG kręgosłupa, co uniemożliwia ocenę. Schorzenia kręgosłupa lędźwiowego jak najbardziej mogą być jednak przyczyną zawrotów głowy. Wśród innych przyczyn znajdują się schorzenia neurologiczne oraz laryngologiczne. Jeśli zatem w wykonanych badaniach nie stwierdzono nieprawidłowości, sugeruję konsultację ze specjalistą neurologiem, ew. także laryngologiem.