Zawroty głowy i zaburzenia przy przeziębieniu

witam, od 5 dni mam kaszel I katar, 1 dzien goraczke I ogolny bol calego ciala, jednak najwiekszy problem sprawia mi to ze jestem baardzo slaba I kreci mi sie w glowie jak tylko ustane na nogach. duzo mniej jem, mam nudnosci, kaszel juz mija ale oslabienie I zaburzenie widzenia nie, nie wiem co o tym myslec

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę pić dużo płynów, być może to z odwodnienia, jeśli objawy nie ustąpią radzę zgłosić się do lekarza, konieczne jest badanie lekarskie, być może antybiotyk czy badania kontrolne krwi.
Pozdrawiam