Zawroty głowy i zaburzenia równowagi podczas ruchu

Witam jestem 30 letnia kobieta mam wielki problem borykam się z zawrotami głowy i brak równowagi przy ruchach ciałem przy schylaniu muszę się ciągle czegoś trzymać . Miałam wiele badań mri i ct z kontrastem mózgu i rdzenia kręgowego , Dopplera tętnic szyjnych ,egg , badania na bolerioze , morfologia ob i vit b 12 ok rtg odcinka szyjnego konsultacje laryngologiczne ( badania błędnikowe) , neurologiczne ( SM wykluczone) proszę o pomoc co możne być tego przyczyną możne rzadka choroba

Małgorzata Panek

Czy objawy występują napadowo czy też stale? Czy występują nudności i wymioty? Czy są zaburzenia siły mięśniowej? Czy ma Pani problemy z mową?
Należałoby określić czy zawroty głowy są pochodzenia ośrodkowego czy też obwodowego. Z ewentualnych chorób rzadkich w grę wchodzą ataksje rdzeniowo-móżdzkowe, ale stwierdzenie takiej choroby wymaga szerszej diagnostyki i nie jest możliwe za pośrednictwem internetu.
Proszę się udać do lekarza neurologa.
Pozdrawiam