Zawroty głowy i zachwiania równowagi

Witam. Od 2dni mam zawroty głowy i zachwiania równowagi i co jakis czas lęki że moze mi sie cos stać. Mialam w lutym stwierdzone ze mam uszkodzone błędniki ale kazdy inny lekarz twierdzil co innego. Brałam beta serc 24 ale po nich źle sie czuje. Dzis sie czuje gorzej bo te zawroty byly cięższe nisz wczoraj. Mam w oczach obraz ktory krązy w przeciwaną strone niz wskazówki zegara.i niewiem co mam zrobic?

W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma ich charakterystyka; charakter (wirowanie, poczucie niestabilności), czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące, wiek, inne choroby, przyjmowane leki itd... itd…
Przez internet, na podstawie kilku informacji trudno diagnozować.
W diagnostyce zawrotów głowy wykonuje się, w zależności od potrzeby, badanie ENG, MRI mózgu, usg tt domózgowych, badanie serca ( EKG, Holter EKG, echo serca) itd