Zawroty głowy i zatkane uszy u 18-letniej kobiety

Wczoraj czułam jakbym miała zatkane uszy. Wszystkie dźwięki dobiegaly z oddali. Czulam nacisk, bol na górze głowy (od czubka w stronę czoła) W nocy obudziłam się z zawrotami głowy.Były bardzo silne, cały pokój mi wirowal. Gdy wstalam z trudem utrzymalam sie na nogach. Zaczelo robic mi sie niedobr. Dzisiaj w dzień było tak samo. Ból i silne zawroty głowy. Zdarzalo sie to juz kilka razy.Kiedy leze w tym stanie mam wrażenie jakbym spadala w dol.Miałam TK głowy i EEG.Nic nie wykryto. Co to moze byc?

Witam serdecznie,

Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym lub neurologiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.