Zawroty głowy, kłujący ból po lewej stronie głowy i osłabienie

witam, od kilku dni mam zawroty głowy, straszny kłujący ból po lewej stronie głowy ktory pojawia sie czesto i trwa do kilku minut. Czuje sie osłabiona, czesto jest mi niedobrze, robi mi sie gorąco a czasem zimno, czasem czuje sie tak jakbym miala za chwile zemdleć. leki przeciwbolowe niezbyt dzialaja na bol glowy, ciagle chce mi sie spać. Nie jestem w ciazy ani nic z tych rzeczy, odzywiam sie normalnie, stresu tez zbyt dużo nie mam. nigdy nie przechodziłam takich objawów. prosze o pomoc.

Dzień dobry,

Z uwagi na Pani objawy powinna skontaktować się Pani z lekarzem. Koniczne jest zebranie dokładniejszego wywiadu i zbadanie Pani. Na tej podstawie będzie można zlecić dokładniejsze badania i postawić diagnozę, dzięki której będzie mogła pozbyć się Pani trapiących Panią dolegliwości. Proszę nie odkładać wizyty u lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz